Trap Adventure

2.5

3.3

3

Sabrınızı teste tabi tutacak imkansız oyun

425.4k

Bu uygulamayı oyla

Eğer sizi en üst düzeyde teste tabi tutacak zorlayıcı bir oyun arıyorsanız, Trap Adventure ne kadar yetenekli ve sabırlı olduğunuzu bulmanın en müthiş yoludur. Devam edin ve tarihteki en sinir bozucu ve zorlu oyunu deneyin...eğer cesaretiniz varsa.

Macera basittir. Temel olarak, bir sonraki seviyeye geçmek için A noktasından B noktasına varmalısınız. Oyunun karmaşıklığı, nereye bakarsanız gizli bir tuzağın, ölümcül bir engelin, üzerinize düşecek bir duvarın, öldürücü sivri uçlu çubukların, sizi yutacak uçurumların olmasından kaynaklanır...ve siz anladınız. Karakterinizin üzücü yaşamını sona erdirecek bir sonraki problemle ne zaman karşılaşacağını asla bilemezsiniz.

Trap Adventure iki oyun modu sunar: normal ve bir can. İlkinde, şansınızı on kez deneyebilirsiniz, ikincisinde ise sadece bir canınız ve oyunu bitirmek için tek şansınız vardır. Bu son seçenek ilk denemede zorlukların üstesinden gelme mücadelesine kendini hazır hisseden en cesur oyuncular için uygundur.

Trap Adventure sabrınızı teste tabi tutmayı garanti eder. Mesele şu ki, bir seviyeyi geçtiğinizi düşünseniz bile, daima bir köşede sinsi sinsi sizi öldürmek isteyen bir şey vardır. Ciddi bir şekilde, bunlar aniden ortaya çıkar. Daha fazla veya az zaman ayırmanız, yakına veya uzağa zıplamanız, sivri uçlu çubuklardan ve duvarlardan kurtulmanız fark etmez...size doğru gelen bir şey vardır ve eğer o şey başarılı olursa sıfırdan tekrar başlarsınız. Sona ulaşabilmek için gerekli olan özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?
X